Aktualności / Dzień Promocji Indywidualnej Działalności Gospodarczej IDG

Dzień Promocji Indywidualnej Działalności Gospodarczej IDG

2009-05-05 11:58

Dzień Promocji Indywidualnej Działalności Gospodarczej IDG

W dniu 12 maja 2009 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku wspólnie z powiatowymi urzędami pracy organizuje na terenie województwa pomorskiego "Dzień Promocji Indywidualnej Działalności Gospodarczej IDG". W powiecie kartuskim odpowiedzialnym za jego organizację jest Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach.

 

Celem realizacji "Dnia Promocji Indywidualnej Działalności Gospodarczej IDG"

jest promocja idei przedsiębiorczości, a głównie samozatrudnienia jak również pomoc osobom bezrobotnym i poszukującym pracy zainteresowanym rozpoczęciem indywidualnej działalności gospodarczej.

 

W ramach zaplanowanych działań będą m.in. czynne stoiska informacyjno-doradcze Instytucji Wspierania Biznesu. Będzie można uzyskać informacje na temat narzędzi i form wsparcia powstających jednoosobowych działalności gospodarczych (informacji udzielać będą m.in. przedstawiciele Urzędu Skarbowego w Kartuzach, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - Inspektorat w Kartuzach, Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Gminy Kartuzy).

 

Na stoiskach Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach będzie można:

- zbadać swoje predyspozycje do prowadzenia działalności gospodarczej (doradca zawodowy);

- zapoznać się z możliwościami wsparcia w podjęciu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

 

Stoiska będą czynne w godz. 10-14 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach przy ul. 3 Maja 16a.

 

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane prowadzeniem działalności gospodarczej do wzięciem udziału w "Dniu Promocji Indywidualnej Działalności Gospodarczej IDG".

 

"Dzień Promocji Indywidualnej Działalności Gospodarczej" odbędzie się w ramach ogłoszonego przez Komisję Europejską "Europejskiego Tygodnia MŚP"

 

http://ec.europa.eu/enterprise/policies/entrepreneurship/sme-week/

Informujemy, że "Dzień Promocji Indywidualnej Działalności Gospodarczej" ma charakter niekomercyjny a wstęp dla osób odwiedzających jest bezpłatny.

Kalendarz wydarzeń
Październik 2021
123

45678910

11121314151617

18192021222324

25262728293031


Biuletyn Informacji Publicznej

Dziennik Ustaw

Monitor Polski